• امروز پنجشنبه 17 آذر 1401
 •  
   

  شرکت شمسا

  مشكلات ناشی از ناامنی و نبود اماكن اقامتی و حمل‌ونقل، تغذیه‌ نامناسب و قیمت‌های كنترل‌نشده، سازمان حج و زیارت را بر آن داشت...
  ادامه...

   
   
   
   

   


   
   
  اخبار اخبار عراق ديدار هيات ايراني با رييس مجلس اعلاي عراق
   
   
   
   

  ديدار هيات ايراني با رييس مجلس اعلاي عراق

  نامه الکترونیک چاپ

  به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج به عتبات، حجت الاسلام قاضي عسكر و سعيد اوحدي شب گذشته با حجت الاسلام سيد عمار حكيم رييس مجلس اعلاي عراق ديدار و گفت و گو كردند.

   

   

  حجت الاسلام قاضي عسكر در اين ديدار با اشاره به جايگاه خاندان حكيم گفت: اين خاندان يادآورد مرجعيت است و در موضوع جهاد و شهادت نيز شهداي زيادي از اين خانواده تقديم اسلام شده است.

  در ادامه اين ديدار نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت و رييس سازمان حج و زيارت كشورمان، رايزني هايي در زمينه تسهيل در سفر زائران ايراني به عتبات عاليات با رييس مجلس اعلاي عراق انجام دادند.

  در اين ديدار دانايي فر سفير جمهوري اسلامي ايران در عراق، حجت الاسلام اسكندري نماينده بعثه مقام معظم رهبري در عراق، باقري معاون بين الملل بعثه مقام معظم رهبري، نظافتي معاون عتبات سازمان حج و زيارت، قاسمي نماينده سازمان حج و زيارت در عراق، رضوي رييس شركت شمسا، آهنگران نماينده شركت شمسا در عراق و جمعي از مسئولان ايراني و عراقي حضور داشتند.

  تاریخ انتشار:92/10/28 - 10:50