• امروز پنجشنبه 7 اسفند 1399
 •  
   

  شرکت شمسا

  مشكلات ناشی از ناامنی و نبود اماكن اقامتی و حمل‌ونقل، تغذیه‌ نامناسب و قیمت‌های كنترل‌نشده، سازمان حج و زیارت را بر آن داشت...
  ادامه...

   
   
   
   

   


   
   
  اخبار اخبار شمسا جزئیات اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات اعلام شد/21 اسفند آغاز اعزام دانشجویان
   
   
   
   

  جزئیات اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات اعلام شد/21 اسفند آغاز اعزام دانشجویان

  نامه الکترونیک چاپ

  معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از آغاز اعزام دانشجویان به عتبات‌عالیات از ۲۱ اسفند خبر داد و گفت: دانشگاهیان متقاضی اعزام به عتبات عالیات می‌توانند برای تشرف با دفاتر ستاد در استان‌های سراسر کشور تماس بگیرند.

   

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت شمسا به نقل از فارس، «محمد زارع» معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از آغاز اعزام دانشجویان به عتبات عالیات (نجف، کربلا، کاظمین) از 21 اسفند ماه خبر داد و گفت: دانشگاهیان متقاضی اعزام به عتبات عالیات می‌توانند جهت تشرف با دفاتر ستاد در استان‌های سراسر کشور تماس بگیرند.

  زارع تصریح کرد: استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، بوشهر، هرمزگان، یزد،قزوین، البرز و ایلام به دلیل به حد نصاب نرسیدن درخواست، در این دوره اعزام نخواهند داشت.

  وی خاطر نشان کرد: هزینه عتبات دانشگاهیان بسته به دوری و نزدیکی به مرز متفاوت است و میانگین قیمت به صورت زمینی یک میلیون و 150 هزار تومان و هوایی یک میلیون و 650هزار تومان برآورد شده و با انعقاد تفاهم‌نامه با بانک‌ تجارت برای دانشجویان وام یک میلیون تومانی نیز در نظر گرفته شده است.

  زارع گفت: اعزام دانشجویان به عتبات عالیات از 21 اسفندماه آغاز و تا 19 فروردین ماه ادامه خواهد داشت و در این مدت روزانه 3 کاروان از سراسر کشور اعزام خواهند شد.