• امروز دوشنبه 23 فروردين 1400
 •  
   

  شرکت شمسا

  مشكلات ناشی از ناامنی و نبود اماكن اقامتی و حمل‌ونقل، تغذیه‌ نامناسب و قیمت‌های كنترل‌نشده، سازمان حج و زیارت را بر آن داشت...
  ادامه...

   
   
   
   

   


   
   
  اخبار اخبار شمسا نتایج قرعه کشی عتبات نوروزی اعلام شد/ثبت نام قطعی از روز سه شنبه
   
   
   
   

  نتایج قرعه کشی عتبات نوروزی اعلام شد/ثبت نام قطعی از روز سه شنبه

  نامه الکترونیک چاپ

  سازمان حج و زیارت از اعلام نتایج قرعه کشی عتبات نوروزی خبر داد و تاکید کرد که متقاضیان می توانند از صبح روز سه شنبه 30 بهمن ماه به ثبت نام قطعی اقدام کنند.

   

  سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که نتایج قرعه کشی عتبات نوروزی انجام گرفته و نتایج آن از امروز شنبه 27 بهمن ماه در دسترس متقاضیان قرار دارد.
  متقاضیان می توانند با ورود به سامانه atabat.haj.ir از نتایج قرعه کشی و اولویت بندی ثبت نام برای اعزام در بازه زمانی 24 اسفند ماه تا هشتم اردیبهشت ماه آگاه شوند.
  متقاضیان می توانند برای کسب اطلاع از نتایج این قرعه کشی به سایت مذکور مراجعه کرده و با وارد نمودن کد رهگیری و کد ملی خود از نتایج نهایی اطلاع یابند.
  ثبت نام در کاروانها نیز از ساعت 9 صبح روز سه شنبه 30 بهمن ماه آغاز و پذیرفته شدگان بر اساس اولویتهای خود می توانند به بخش ثبت نام سایت ( لینک قطعی کردن ثبت نام) مراجعه و یا با حضور در دفاتر مجاز زیارتی تحت پوشش سازمان حج و زیارت، کاروان و تاریخ اعزام خود را تعیین نمایند.
  امسال برای عتبات نوروزی بیش از 90 هزار نفر از متقاضیان در سامانه مربوط به سازمان حج و زیارت نام نویسی کردند.