• امروز يكشنبه 24 تیر 1403
 •  
   

  شرکت شمسا

  مشكلات ناشی از ناامنی و نبود اماكن اقامتی و حمل‌ونقل، تغذیه‌ نامناسب و قیمت‌های كنترل‌نشده، سازمان حج و زیارت را بر آن داشت...
  ادامه...

   
   
   
   

   


   
   
  اخبار اخبار شمسا دیدار دست اندرکاران شرکت شمسا با ریاست سازمان حج و زیارت
   
   
   
   

  دیدار دست اندرکاران شرکت شمسا با ریاست سازمان حج و زیارت

  نامه الکترونیک چاپ

  دست اندرکاران شرکت شمسا با دکتر سید صادق حسینی رییس سازمان حج و زیارت دیدار و در خصوص موضوعات مرتبط با زیارت اعتاب مقدسه گفتگو کردند.

  به گزارش روابط عمومی سازمان حج و زیارت، مدیرعامل، قائم مقام، رئیس هیات مدیره و تنی چند از مشاوران شرکت شمسا امروز شنبه مصادف با هفتم اسفند ماه 1400 با رییس سازمان حج و زیارت دیدار و گفتگو کردند.
  مسئولان شرکت شمسا در این دیدار صمیمانه گزارشی ازفعالیتها و سپس ظرفیت های موجود در شرکت متبوع خود را ارائه کردند.
  اقدامات صورت گرفته در دو سال گذشته مصادف با شیوع ویروس کرونا و ارائه تجربیات در حوزه خدمت رسانی به زائران بخش دیگری از نشست شرکت شمسا با رییس سازمان حج و زیارت بود.
  دکتر حسینی نیز در این نشست ضمن خیر مقدم به مسئولان شرکت شمسا از ظرفیت موجود در این شرکت استقبال کرده و بر اهتمام ویژه برای تلاش هرچه بیشتر به جهت ارائه خدمات هرچه بهتر به زائران اعتاب مقدسه تاکید کرد. 
  رییس سازمان حج و زیارت با اشاره به ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت به زائران عتبات عالیات، گفت: می توانیم در کنار یکدیگر خدمات مناسب و در خور شان را به زائران داشته باشیم.
  تشکیل دو کارگروه مشترک شامل کارگروه برای حل موضوعات مالی میان سازمان و شمسا و همچنین کارگروه خدمات رسانی به زائران برای خدمت هر چه بهتر از دیگر برنامه ها و تاکیدات ریاست سازمان حج و زیارت در این نشست بود.

  اتمام خبر/